Master Drive 4D Plus - Szary

OGAWA Master Drive 4D Plus - Szary

Master Drive 4D Plus - Szary

39 525,00 zł
 • Masaż 4D
 • Precyzyjny skaner ciała
 • Wysokowydajny mikroprocesor M.5 Gen.
Przełomowy fotel masujący 4D OGAWA Master Drive 4D Plus zapewni Ci masaż na światowym poziomie. Fotel wyposażony jest w kilka zaawansowanych technologicznie funkcji, które zapewniają precyzyjny i skuteczny masaż dotykiem podobnym do ludzkiego. Fotel jest łatwy w obsłudze dzięki 4 programom automatycznym i wielu innym opcjom dodatkowym takim jak masaż chiński, tajski, rozciągający itp. Master Drive Plus jako jedyny fotel na świecie posiada unikalną funkcję masażu 3D kolan. Jeśli tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, to Master Drive 4D Plus jest technologicznym cudem, który musi być uznany za jeden z najlepszych foteli masujących na świecie.

Szczegóły produktu

 • Masaż 4D
 • Wysokowydajny mikroprocesor M.6 Gen
 • Terapia ciepłem
 • Precyzyjny skaner ciała
 • Dosięga 36 punktów akupunkturowych na ciele
 • 1,35 cm szyna SL Track
 • Masaż kolan
 • 6 różnych technik masażu
 • Terapia światłem
 • 4 szybkie programy (Quick Start)
 • 23 programy automatyczne
 • 500 manualnych ustawień programów
 • Podnóżek z automatyczną regulacją
 • Wbudowane głośniki z funkcją Bluetooth
 • Ulepszony zagłówek i poduszka do siedzenia
 • Masaż całego ciała poduszką powietrzną
fotel ogawa

Wydajny fotel masujący i piękny design

Poczuj moc tego zaawansowanego technologicznie fotela do masażu. Uzyskasz niepowtarzalne wrażenia dzięki przełomowej japońskiej technologii. Każdy element systemu Master Drive 4D Plus ma doskonale zoptymalizowaną wydajność, co prowadzi do powstania niezwykle precyzyjnego fotela masującego, który jest idealnie ukierunkowany na wszystkie punkty akupunkturowe - od stóp do głów, łącznie z kolanami - co poprzez masaż całego ciała zapewnia optymalne uzyskanie nowej energii i dobre samopoczucie. Master Drive Plus pokazuje, czym jest prawdziwe wellness. Jest także idealnie dopasowany do Ciebie. Wyjątkowy design nadaje fotelowi piękny i ekskluzywny wygląd, który doskonale pasuje do nowoczesnego biura lub wnętrza domu.

Master Drive Plus jest zwycięzcą testów i jest znany na całym świecie jako jeden z absolutnie najlepszych foteli masujących. Z Master Drive Plus otrzymujesz fotel masujący, jakiego jeszcze nie było, który zapewni Twojemu ciału czystą przyjemność.

Najbardziej zaawansowana technologia zapewniająca doskonałe doznania wellness

Technologia M.5 GEN ® zastosowana w fotelu masującym OGAWA Master Drive Plus obejmuje kilka ważnych osiągnięć technologicznych. Techniki te współpracują ze sobą, aby stworzyć masaż dostosowany do Twojego ciała. Technologia, która kryje się w fotelu, wykorzystuje ruch, dotyk i dostosowanie do Twojego ciała w ogólnej harmonii, aby zapewnić masaż, jakiego jeszcze nie było.

Wbudowany mikroprocesor M.5 GEN® posiada unikalny algorytm, który może tworzyć i dostosowywać złożone programy masażu, aby zapewnić Ci najlepsze doznania.

OGAWA Master Drive Plus posiada unikalne, izolowane termicznie silikonowe rolki masujące, które zapewniają mocny, a jednocześnie delikatny masaż, przypominający ludzki dotyk. Silnik został zaprojektowany tak, aby tworzyć elastyczne ruchy, co zapewnia większą dokładność i intensywność masażu. Technologia M.5 GEN ® pozwala fotelowi masującemu analizować ciało użytkownika i zapewnia, że trafia on dokładnie w jego punkty akupunkturowe.

Otrzymujesz inteligentny masaż - dostosowany do Twojego ciała i najbardziej zbliżony do masażu wykonywanego przez człowieka.Twoje ciało poczuje zupełnie nową energię, wolną od czułości i bólu.

ogawa
ogawa master drive

Najnowsza technologia i wiedza

Fotel masujący OGAWA Master Drive AI to połączenie najnowszej technologii oraz wiedzy z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Wiedza ta pochodzi z najnowszych badań i z dobrze znanych, tradycyjnych technik oraz metod doskonalonych i rozwijanych przez wieki. Technologia i tradycja idą w parze, aby
zapewnić Ci najlepszy możliwy masaż.

OGAWA nieustannie pracuje nad rozwojem i udoskonalaniem swojej technologii. Innowacyjność jest zawsze w centrum uwagi, co zapewnia Ci najlepsze doznania podczas masażu, dzięki najnowszej technologii, która stoi za Tobą.

Kupując fotel masujący OGAWA, masz pewność, że zawsze otrzymasz najnowszą technologię i najbardziej innowacyjny masaż.

Doskonały masaż dotykiem podobnym do ludzkiego - mikroprocesor szóstej generacji

Precyzja jest tym, co definiuje satysfakcjonujący masaż. Ponadto fotel masujący Master Drives 4D Plus jest wyposażony w innowacyjną technologię M.5 GEN, która zapewnia masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Fotel jest wyposażony w inteligentne rolki masujące, które pozwalają na idealne dostosowanie masażu do potrzeb użytkownika. Rolki masujące posiadają właściwości grzewcze w technologii 4D i są wyposażone w precyzję zbliżoną do ludzkiej, co nadaje masażowi zupełnie nowy wymiar.

Masaż termiczny wykorzystuje ciepło fotela do komfortowego rozgrzania mięśni i stawów, co zapewnia jeszcze lepszy masaż. Gdy mięśnie są dobrze rozgrzane, jeszcze lepiej znoszą masaż. Fotel jest idealny dla osób, które cierpią na bóle stawów i mięśni.

Terapia ciepłem

terapia ciepłem

Stymulujące doświadczenie SPA, które przypomina masaż prawdziwymi ciepłymi dłońmi

Ruch

ogawa ruch

Duża elastyczność ruchów zwiększa zasięg, dokładność i intensywność masażu

Skaner ciała

skaner ciała fotel masujący

System automatycznego wykrywania zmęczenia oparty na precyzyjnych czujnikach. Rozpoznaje punkty zmęczenia i reaguje z optymalną siłą masażu.

36 punktów akupunkturowych

fotel akupunktura

Inteligentne rolki masujące trafiają w 36 różnych punktów akupunkturowych na całym ciele

SL-Track

SL Track ogawa

Szersza powierzchnia dzięki elementowi w kształcie litery SL o długości 1,35 m, który obejmuje obszar od szyi do bioder

ogawa master drive

Unikalny masaż kolan 3D

Precyzja jest tym, co definiuje satysfakcjonujący masaż. Ponadto fotel masujący Master Drives 4D Plus jest wyposażony w innowacyjną technologię M.5 GEN, która zapewnia masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Fotel jest wyposażony w inteligentne rolki masujące, które pozwalają na idealne dostosowanie masażu do potrzeb użytkownika.

Rolki masujące posiadają właściwości grzewcze w technologii 4D i są wyposażone w precyzję zbliżoną do ludzkiej, co nadaje masażowi zupełnie nowy wymiar. Masaż termiczny wykorzystuje ciepło fotela do komfortowego rozgrzania mięśni i stawów, co zapewnia jeszcze lepszy masaż. Gdy mięśnie są dobrze rozgrzane, jeszcze lepiej znoszą masaż. Fotel jest idealny dla osób, które cierpią na bóle stawów i mięśni.

Swobodny wybór

OGAWA Master Drive 4D Plus jest dostępny w 3 pięknych kolorach, dzięki czemu możesz swobodnie wybrać fotel, który pasuje do Twojego stylu i wystroju domu. Niezależnie od tego, czy jaki styl lubisz: przyciągający wzrok, stonowany, złoty, srebrny, kolorowy czy minimalistyczny, możesz znaleźć piękny fotel masujący, który wyrazi Twój gust i styl.

Możesz dowolnie wybierać spośród naszych 3 wyjątkowych kolorów:

 • Espresso
 • Czarny
 • Szary

Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, otrzymasz najnowszą technologię, najbardziej inteligentne funkcje i oczywiście najlepsze wrażenia z masażu

fotele OGAWA
ogawa ekran dotykowy

Ekran dotykowy

Touch Screen Upgraded to system operacyjny z nowym wyglądem interfejsu użytkownika - opcje personalizacji i ponad 20 technik masażu.

M-Drive Navigator

M-Drive Navigator. Pełna kontrola w zasięgu ręki. Możesz łatwo regulować 8-stopniowe kąty nachylenia foteli i intensywność masażu.
Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym możesz cieszyć się doskonałym masażem - unikalnym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Dane techniczne

Nazwa produktu: OGAWA Master Drive Plus
Numer modelu: OG7598P
Waga: ~125 kg.
Źródło zasilania: AC 220-240V~, 50/60 Hz
Zużycie energii: 200W (~0,3W w trybie czuwania)
Automatyczny stan czuwania: Około 15 min
Wymiary w pozycji pionowej: Około: 121x 84 x 158 cm
Nachylenie: Około: 105 x 84 x 196 cm
Wymiary pudełka + waga: 
Pudełko 1: 146x77x100 cm - 96/85 kg
Pudełko 2: 127x37x66 cm - 23/17 kg.
Pudełko 3: 57x49x60 cm - 27/23 kg
Pudełko: 
Produkt dostarczany w 3 kartonach, zmontowany w 50%, podnóżek + boki muszą być zamontowane.
Trudność montażu: 5/10
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram