Master Drive AI - Szary

OGAWA Master Drive AI Szary

Master Drive AI - Szary

44 175,00 zł
 • Masaż 4D
 • Precyzyjny skaner ciała
 • Wysokowydajny mikroprocesor M.6 Gen.

To przełom. OGAWA Master Drive AI 2.0 został opracowany przez największych innowatorów w branży, aby zapewnić
najbardziej wciągające doznania podczas masażu. Każdy komponent napędu OGAWA Master Drive jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, co prowadzi do niezwykle dokładnego masażu.
Napędzany zaawansowanym mikroprocesorem M.6 Gen, system Master Drive dostosowuje swój masaż, zmieniając ciśnienie, prędkość i ruchy, tak aby idealnie dopasować się do konturów każdego ciała dzięki inteligentnym rolkom masującym Vario Motion 4D.

UWAGA: Tablet/wyświetlacz nie wchodzi w skład zestawu - należy użyć własnego smartfona/tabletu

Szczegóły produktu

 • Masaż 4D
 • Wysokowydajny mikroprocesor M.6 Gen
 • Terapia ciepłem
 • Precyzyjny skaner ciała
 • Dosięga 36 punktów akupunkturowych na ciele
 • 1,35 cm szyna SL Track
 • Masaż kolan
 • 6 różnych technik masażu
 • Terapia światłem
 • 4 szybkie programy (Quick Start)
 • 26 programów automatycznych
 • 500 manualnych ustawień programów
 • Podnóżek z automatyczną regulacją
 • Wbudowane głośniki z funkcją Bluetooth
 • Ulepszony zagłówek i poduszka do siedzenia
 • Masaż całego ciała poduszką powietrzną

Najsilniejsze doznania podczas masażu

To jest przełom. OGAWA Master Drive AI 2.0 został opracowany przez największych innowatorów w branży, aby zapewnić najbardziej wciągające doznania podczas masażu.
OGAWA Master Drive Al. 2.0 posiada najbardziej zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji: rozpoznawanie twarzy, health tracker i skaner zdrowia oraz zautomatyzowaną analizę opartą na sztucznej inteligencji. To sprawia, że doznania podczas masażu oraz monitorowanie zdrowia osiąga zupełnie nowy poziom, tak abyś mógł cieszyć się masażem, będąc świadomym swojego stanu dobrego samopoczucia. Każdy komponent napędu OGAWA Master Drive jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, co prowadzi do niezwykle dokładnego masażu.

Napędzany zaawansowanym mikroprocesorem M.6 Gen, system Master Drive dostosowuje swój masaż, zmieniając ciśnienie, prędkość i ruchy, tak aby idealnie dopasować się do konturów każdego ciała dzięki inteligentnym rolkom masującym Vario Motion 4D.

Podczas leżenia w fotelu z przedłużoną szyną SL kompleksowy masaż pleców obejmuje centralne punkty akupunkturowe, wydłuża kręgosłup, poprawia postawę i eliminuje napięcie, obejmując swoim zasięgiem dużo więcej. Master Drive łączy tradycyjne metody masażu z innowacyjną technologią w celu optymalnego przywrócenia energii poprzez 26 różnych masaży całego ciała. Master Drive AI łączy w sobie najlepszą technologię, innowacje i ponad 20-letnie doświadczenie, zapewniając rewolucyjne doznania podczas masażu.

4D Vario Motion - inteligentne rolki masujące

Najbardziej zaawansowane rolki 4D, dzięki którym profesjonalny masaż będzie możliwy w Twoim domu. Unowocześnione rolki masujące 4D Vario Motion, z dużo większym zasięgiem, dostarczają o wiele dokładniejsze masaże niż inne fotele masujące.

Technologia Rapid Sensing podnosi jakość masażu poprzez ukierunkowanie terapii na obszary problemowe, co pozwala szybko rozluźnić napięte mięśnie pleców. System inteligentnego wykrywania punktów akupunkturowych, identyfikując kluczowe grupy mięśni wzdłuż kręgosłupa, celuje w 36 punktów w celu uzyskania optymalnej ulgi dla pleców.

Health Tracker i Skaner Zdrowia

Innowacyjna technologia OGAWA Health Tracker and Scanner to system terapeutyczny o zamkniętej pętli, który łączy wykrywanie, analizę i zalecenia dotyczące masażu w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanym programem dostarczanym przez szereg inteligentnych technologii, takich jak trackery, chmura do zarządzania zdrowiem, zautomatyzowany analityk zasilany sztuczną inteligencją oraz spersonalizowany program masażu oparty na unikalnych potrzebach organizmu.To sprawia, że każda sesja masażu jest unikalna.

Najnowsza technologia i wiedza

Fotel masujący OGAWA Master Drive AI to połączenie najnowszej technologii oraz wiedzy z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Wiedza ta pochodzi z najnowszych badań i z dobrze znanych, tradycyjnych technik oraz metod doskonalonych i rozwijanych przez wieki. Technologia i tradycja działają wspólnie, aby dostarczyć najlepszych doznań podczas masażu.

OGAWA to marka, która stale się rozwija i doskonali swoją technologię. Innowacyjność jest zawsze w centrum uwagi, co zapewnia doskonałe wrażenia podczas masażu z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przy zakupie fotela masującego OGAWA, można być pewnym że jest to najnowsza technologia oraz najbardziej innowacyjny masaż.

Doskonały masaż dotykiem podobnym do ludzkiego - mikroprocesor szóstej generacji

To precyzja definiuje satysfakcjonujący masaż, a to właśnie dostarcza Master Drives AI. Fotel masujący jest wyposażony w innowacyjną technologię M.6 GEN, która zapewnia masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ten najnowocześniejszy system operacyjny jest zasilany przez 3 dedykowane mikroprocesory M.6 Gen, które zapewniają większą szybkość, dokładność i lepszy masaż. Inteligentne mikroprocesory sensoryczne dostosowują do Twojego ciała, zapewniając spersonalizowany masaż.

Fotel jest wyposażony w inteligentne rolki masujące, dzięki czemu masaż jest idealnie dopasowany do użytkownika. Rolki do masażu posiadają właściwości grzewcze w technologii 4D oraz cechują się precyzją zbliżoną do ludzkiego dotyku, co nadaje masażowi zupełnie nowy wymiar.

Masaże termalne wykorzystują ciepło fotela, aby w komfortowy sposób rozgrzać mięśnie i stawy, co dostarcza jeszcze lepszego masażu.  Kiedy mięśnie są dobrze rozgrzane, lepiej znoszą masaż Fotel jest idealny dla osób cierpiących na bóle stawów i mięśni.

Unikalny masaż kolan 3D

Często nie zdajemy sobie sprawy, że kolana są ważną częścią naszego ciała. Wraz z podgrzewanym masażem kolan i pleców 3D pulsacyjny masaż powietrzny symuluje ruchy ludzkich rąk. Zanurz się w całkowitym relaksie, podczas gdy Master Drive 3D Knee M + zapewni niezbędną opiekę od kolan aż po stopy.

Automatyczna podpórka pod nogi
Automatyczny podnóżek może dopasować się do wszystkich domowników dzięki opcji regulacji długości wynoszącej 11
cali. Czujniki stopujące wyczuwają spód stopy i zatrzymują się, aby uzyskać idealne ułożenie nogi podczas masażu.

Refleksologia - masaż stóp
Tradycyjna praktyka refleksologii przynosi wiele korzyści dla całego ciała. Refleksologia jest znana z tego, że poprawia krążenie krwi, sprzyja lepszemu snu, łagodzi bóle ciała i poprawia nastrój. OGAWA Mater Drive AI wykorzystuje rolki do masażu refleksologicznego podeszew stóp oraz analizę ciśnienia w celu uzyskania bardziej kompleksowego masażu, który wpływa na całe ciało.

Najbardziej innowacyjne funkcje

26 programów automatycznych + 500 manualnych ustawień programów
Znalezienie idealnego masażu jeszcze nigdy nie było tak proste! 26 automatycznym programów zapewnia prawdziwe techniki chiropraktyczne i szczegółowe metody masażu, które spodobają się całej rodzinie. Dostosuj swój idealny masaż i zapisz go dzięki 3 ustawieniom pamięci, które umożliwiają szybki dostęp do specjalistycznych programów masażu.

Niebiański masaż powietrzny
Wbudowane w fotelu masującym poduszki powietrzne pomagają w cyrkulacji powietrza, co przyspiesza gojenie i poprawia stan zdrowia.
W Mater Drive AI zastosowano 60 poduszek powietrznych, które są strategicznie rozmieszczone w całym fotelu w celu rozluźnienia. Nacisk i rotacja z poduszkami powietrznymi zapewniają mikroregulację kręgosłupa, co umożliwia niezrównane rozciąganie i regulację kręgosłupa. Zakresy sprężania powietrza można regulować niezależnie od siebie za pomocą 5 poziomów intensywności.

Inteligentny czujnik zdrowia [Smart Heath Sensor]
Technologia PPG, wykorzystująca inteligentny uchwyt, może mierzyć tętno w celu analizy poziomu stresu użytkownika. Czujnik GSR przesyła informację zwrotną i wykrywa poziom tlenu we krwi.

Działaj więcej ze swoim asystenem AI

„Hey OGAWA, jak dzisiaj mogę pomóc?” Osobisty asystent OGAWA AI umożliwia bezpośrednią komunikację z fotelem masującym. Zna użytkownika i z każdym dniem coraz lepiej radzi sobie z jego potrzebami zdrowotnymi. Nieustannie dowiaduje się wszystkiego o profilu zdrowotnym użytkownika i wybiera najlepsze dla niego rozwiązanie w zakresie masażu.

Rozpoznawanie twarzy
OGAWA Master Drive AI rozpoznaje ludzi. Wystarczy zeskanować swoją twarz, aby natychmiast rozpocząć pracę i uzyskać dostęp do swojego profilu osobistego.

Sterowanie głosowe
Fotel masujący robi to, co mu każesz! Po prostu powiedz!. Można szybko uzyskać dostęp do najczęściej używanych ustawień fotela nawet bez używania kontrolera. Obsługiwany język to angielski i chiński.

Zutomatyzowana analiza zasilana sztuczną inteligencją

Master Drive AI 2.0 posiada ponad 5184 kombinacji masażu, aby zapewnić idealny program dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Mózgiem urządzenia jest inteligentny automatyczny analityk, który wykorzystuje algorytmy do zarządzania dużą ilością danych i programowania listy zalecanych rozwiązań, które są precyzyjnie ukierunkowane na konkretne obszary problemowe, podczas gdy Ty cieszysz się najlepszym komfortem i relaksem w fotelu masującym. Zautomatyzowany system analityczny wyposażony w technologię AI zapewnia najlepsze rozwiązania dla każdej sesji masażu za naciśnięciem jednego przycisku - jest to rozwiązanie indywidualne, osobiste i szybkie.

Silniki bezszczotkowe

OGAWA Master Drive AI jako pierwszy wykorzystuje silniki bezszczotkowe, aby Twój fotel masujący był gotowy do pracy, kiedy tego potrzebujesz. Mniejsze, szybsze silniki wytwarzają więcej mocy, ale z mniejszym tarciem i ciepłem. Silniki te wytrzymują próbę czasu, dzięki czemu możesz nadal cieszyć się swoim fotelem masującym bez zmartwień.

M-Drive Navigator

M-Drive Navigator. Pełna kontrola w zasięgu ręki. Możesz łatwo regulować 8-stopniowe kąty nachylenia foteli i intensywność masażu.
Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym możesz cieszyć się doskonałym masażem - unikalnym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika

Dane techniczne

Nazwa produktu: OGAWA Master Drive AI
Nazwa produktu: OGAWA Master Drive AI
Waga: ~125 kg.
Źródło zasilania: AC 220-240V~, 50/60 Hz
Zużycie energii: 200W (~0,3W w trybie czuwania)
Automatyczny stan czuwania: Około 15 min
Wymiary w pozycji pionowej: Około: 158x 84 x 121 cm
Wymiary w stanie nachylenia: Około: 196 x 84 x 121 cm
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram