MySofa Luxe - Czarny

ogawa mysofa luxe czarny

OGAWA MySofa Luxe - Czarny

11 625,00 zł
 • Masaż 2D
 • Funkcja Zero Space
 • Funkcja Zero Gravity

OGAWA MySofa Luxe to designerski fotel masujący, który zapewnia fantastyczne doznania podczas masażu w kompaktowej obudowie. Fotel do masażu został zaprojektowany tak, aby dopełnić nowoczesny wystrój wnętrza i pozwolić Ci na luksusowe odprężenie w domowym zaciszu.

Piękne wzornictwo i niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdza się w mieszkaniach i salonach, w których jest mało miejsca.MySofa Luxe jest wyposażona w najnowszą technologię, dzięki której nie tylko zajmuje mało miejsca, ale również skutecznie zapewnia niebiański masaż.

Dzięki 6 wbudowanym programom masażu, za każdym razem otrzymasz masaż idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Włącz ulubioną muzykę, zrelaksuj się i pozwól, by fotel MySofa Luxe zapewnił ci relaks, na który zasługujesz. 

Szczegóły produktu

 • Masaż 2D
 • Funkcja Zero Space
 • Funkcja Zero Gravity
 • Bluetooth speakers
 • 6 automatic programs
 • USB charger for mobile devices
 • L Track shine
 • Airbag massage
 • Heat
ogawa mysofa luxe
ogawa mysofa luxe

Perfekcyjny masaż i kompaktowy design

OGAWA MySofa Luxe to designerski fotel masujący, który zapewnia fantastyczne doznania podczas masażu w kompaktowej obudowie. Fotel do masażu został zaprojektowany tak, aby dopełnić nowoczesny wystrój wnętrza i pozwolić Ci na luksusowe odprężenie w domowym zaciszu.Piękne wzornictwo i niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdza się w mieszkaniach i salonach, w których jest mało miejsca.Fotel MySofa Luxe jest wyposażony w najnowszą technologię, dzięki której nie tylko zajmuje mało miejsca, ale także skutecznie zapewnia niebiański masaż. OGAWA MySofa Luxe posiada wbudowane głośniki bluetooth, łatwą obsługę, funkcje Zero Space i Zero Gravity oraz wiele innych.Dzięki 6 wbudowanym programom masażu, za każdym razem otrzymasz masaż idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Włącz swoją ulubioną muzykę, zrelaksuj się i pozwól, aby MySofa Luxe zapewniła Ci relaks, na który zasługujesz.

Innowacyjność i dotyk podobny do ludzkiego

OGAWA MySofa to z pewnością niewielki model - ale to nie znaczy, że nie jest skuteczny, jeśli chodzi o światowej klasy masaż.

Fotel do masażu ma wbudowane trwałe silikonowe rolki masujące, które doskonale równoważą komfort i intensywność masażu, zapewniając realistyczne doznania masażu, jak za dotknięciem człowieka.

Rolki masujące są umieszczone na szynie wpbudowanej w fotel w kształcie litery L, która biegnie od karku do pośladków. Dzięki temu rolki masujące obejmują cały obszar pleców, co zapewnia wspaniały masaż i nie pozostawiają na ciele ani jednego obolałego mięśnia.

MySofa Luxe jest szczególnie skuteczna w masażach dolnej części pleców.

ogawa mysofa luxe
ogawa mysofa luxe

Technologia Zero Gravity & Zero Wall

Doświadcz uczucia nieważkości i uwolnij się od jakiegokolwiek ucisku. Kiedy OGAWA MySofa Luxe przesuwa się z powrotem do pozycji Zero Space, ciężar ciała rozkłada się równomiernie, a Ty otrzymujesz płynny i skuteczny masaż całego ciała. W ten sposób fotel współpracuje z Twoim ciałem, zapewniając Ci najbardziej efektywny masaż.

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy fotel masujący łagodzi wszelkie bóle i dolegliwości. Jednym z głównych elementów projektu OGAWA MySofa Luxe jest elegancka, kompaktowa konstrukcja. Ważne jest, abyś mógł uzyskaćabsolutnie fantastyczny fotel masujący, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dlatego tak ważna jest funkcja Zero Wall do zabudowy.

Gdy fotel masujący przesuwa się z powrotem do pozycji Zero Gravity, jest on skonstruowany tak, aby poruszać się do przodu po wewnętrznej szynie, a nie do tyłu.

Dlatego fotel do masażu powinien wykorzystywać tylko minimalną ilość miejsca za sobą.Dzięki temu, że minimalna odległość od ściany za fotelem wynosi 6 cm, można się wygodnie rozsiąść i w pełni zrelaksować.

Dodatkową funkcją OGAWA MySofa Luxe jest możliwość rytmicznego przełączania pomiędzy 2 pozycjami Zero Gravity, co pozwala na spokojne kołysanie się w przód i w tył. Pomaga to w relaksacji i odstresowaniu organizmu. Idealna do wyciszenia się przed snem. 

Muzyka & Masaż

Rozpieszczaj wszystkie swoje zmysły podczas zabiegu w fotelu masującym.
Mysofa Luxe wzbogaca doznania z masażu o muzykę, która pomoże Ci się lepiej zrelaksować. Kiedy jesteś dobrze zrelaksowany, nie tylko lepiej przyswajasz masaż, ale także poprawiasz swoje samopoczucie psychiczne, uwalniając się od nagromadzonego w codziennym życiu stresu.

Urządzenie mobilne można łatwo podłączyć przez Bluetooth.Odtwarzaj swoje ulubione utwory, słuchaj audiobooków lub wsłuchuj się w otaczające Cię dźwięki natury dzięki wysokiej jakości głośnikom podczas błogiego relaksu.

Siedząc w fotelu masującym, możesz naładować baterie zarówno swoje, jak i telefonu komórkowego.Dzięki wbudowanemu portowi USB można łatwo naładować telefon podczas masażu.

ogawa mysofa luxe
ogawa mysofa luxe

Dokładnie taki masaż o jakim marzysz

Zapewnij sobie idealny masaż. Dzięki 6 wbudowanym programom masażu masz do dyspozycji program dla wszystkich najczęstszych potrzeb i obszarów problemowych. Programy różnią się pod względem ostrości i intensywności, dzięki czemu można uzyskać dokładnie taki masaż, na jaki ma się ochotę. Niezależnie od tego, czy chcesz się delikatnie zrelaksować, czy intensywnie rozluźnić obolałe mięśnie, masz do dyspozycji idealny program.
Masażem można łatwo sterować za pomocą panelu sterowania na podłokietniku fotela masującego. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby uzyskać dokładnie taki masaż, jakiego oczekujesz. Proste i wygodne rozwiązanie dla Twojej wygody. 

6 znakomitych programów masujących

Office Pro
Idealne rozwiązanie dla osób pracujących w biurze lub wykonujących pracę siedzącą. Program łagodzi bóle lędźwi i talii spowodowane długotrwałym siedzeniem i złą postawą ciała.

Film Viewing
Masaż o lekkim natężeniu, wspomagający sen i regenerację. Zapewnia delikatny masaż ciała dla odprężenia.

Poranny
Odświeżający i energetyzujący.
Masaż o lekkiej i średniej intensywności odświeżający ciało. Idealny rano, przed rozpoczęciem dnia.

Słodkie sny
Lekki i relaksujący masaż o intensywnym działaniu z programem „kołyskowym”. Doskonałe połączenie ułatwiające zasypianie i regenerację po długim dniu.

Głęboka regeneracja
Masaż o wysokiej intensywności z głębokimi ruchami masującymi, które rozciągają mięśnie, wspomagając regenerację obolałych mięśni.

Szyja
Masaż ukierunkowany na zwalczanie napięć szyi i barków powstałych w wyniku codziennego korzystania z urządzeń cyfrowych. Idealny dla osób, które cierpią na bóle karku lub często korzystają z telefonu komórkowego w ciągu dnia. 

ogawa mysofa luxe

Dane techniczne

Nazwa produktu: OGAWA MySofa Luxe
Numer modelu: OS3161S/ IWMS67
Waga: 43 kg
Źródło zasilania: AC 220V, 50/60HZ
Zużycie energii: 80W
Standardowy czas programu: 15 min
Wymiary w pozycji stojącej: 101x65x100 cm
Wymiary przy nachyleniu: 133x65x79cm
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram