O nas

OGAWA

OGAWA jest malezyjską marką z branży wellness, założoną w 1996 roku. Od momentu powstania, staliśmy się marką znaną nacałym świecie z naszych rewolucyjnych produktów. OGAWA jest liderem w zakresie technologii, projektowania i rozwoju światowej klasy foteli masujących i produktów do masażu.

Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez wysokiej jakości produkty, stworzone dla lepszej jakości życia. Dzięki znakomitej jakości jesteśmy obecnie światową marką, która dąży do zapewnienia wszystkim dobrego samopoczucia.

ogawa fotele

OGAWA - rzeka życia

OGAWA dosłownie oznacza strumień w języku japońskim, a dla nas symbolizuje organiczną podróż od małej rzeki do potężnego oceanu. Staramy się podążać tą samą drogą, rozszerzając nasze dążenie do zapewnienia światu lepszej jakości życia.
ogawa rzeka życia
fotel smart jazz ogawa

Nasza misja

Zapewniać dobre samopoczucie każdego
dnia

Naszym celem jest bycie liderem w dziedzinie wellness - produkowanie najlepszych produktów, aby promować lepsze samopoczucie i styl życia.
Naszą pasją jest Twoje dobre samopoczucie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi fotelami masującymi i produktami do pielęgnacji zdrowia. Dążymy do tego, aby wellness zagościło w domach wszystkich Europejczyków.

Aby osiągnąć ten cel, nawiązujemy współpracę z tymi, którzy podzielają naszą pasję do doskonałości i są zaangażowani w zapewnianie pełnej odnowy biologicznej.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram