OGAWA Estilo Prime Plus

ogawa estilo prime plus

OGAWA Estilo Prime Plus

1 625,00 zł
 • Automatyczne tryby masażu szyi i pleców
 • 12 kulek do masażu
 • Pasuje do większości krzeseł

OGAWA Estilo Prime Plus zapewnia doskonałą funkcjonalność masażu 3D zminimalizowaną do rozmiaru fotelika do masażu. Uzyskaj dokładny i relaksujący masaż szyi, jak i pleców. Posiada również funkcję wibracji pośladków.

Jest to idealne rozwiązanie w przypadku niewielkich przestrzeni. Urządzenie jest mobline i wszędzie możesz zabrać go ze sobą. W domu czy w pracy, korzystaj z funkcji ogrzewania ze wszystkimi trzema typami masażu.

Ogawa Estilo Prime Plus daje Ci swobodę wykonania pełnego masażu pleców, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek chcesz. Twoje ciało będzie Ci za to wdzięczne.

Szczegóły produktu

 • Wspaniałe siedzisko do masażu w okolicach szyi, pleców i pośladków.
 • Masaż 3D
 • Masaż Shiatsu
 • 12 kulek do masażu
 • Masaż ugniatający
 • Masaż polegający na oklepywaniu
 • Wbudowane ogrzewanie na podczerwień
 • Wibracje
 • Przewodowy kontroler zdalnego sterowania
 • Umożliwia sterowanie ręczne
 • Pasuje do większości krzeseł
ogawa estilo prime plus
ogawa estilo prime plus

Zamień zwykłe krzesło w fotel do masażu

OGAWA Estilo Prime Plus to kompaktowy i przenośny fotelik do masażu, który jest w stanie zapewnić wspaniały masaż szyi, pleców i pośladków.

Wystarczy jedynie odpowiednia przestrzeń, a fotelik do masażu może być na umieszczone na każde krzesło czy sofę za pomocą paska na rzep. Podobne układy siedzeń  również można przekształcić we własne krzesło do masażu.

Ten produkt jest również wyposażony w szeroki wachlarz funkcji, które pomogą Twojemu ciału i mięśniom się rozluźnić. Wbudowane ogrzewanie na podczerwień oraz  wibracje  złagodzą ból mięśni.

Znajdź miejsce bólu za pomocą programu Acupoint

Pilot umożliwia pełną kontrolę ręczną, co oznacza, że masaż może być skierowany na konkretne obszary, w których odczuwasz ból.

Masaż może być wykonywany w 3 miejscach jednocześnie. Jest opcja wyboru pomiędzy ruchem stukania, czy ugniatania.  Ten produkt zdecydowanie charakteryzuje się największą elastycznością w swojej klasie.

Użyj funkcji wibracji fotela, która pomoże Ci w rozluźnieniu mięśni pośladków, spiętych po długim dniu siedzenia,  Wibracje mają 3 poziomy intensywności i pomogą rozluźnić mięśnie pośladków. Wbudowane ogrzewanie na podczerwień pomoże rozluźnić mięśnie i pozwoli Ci jak najlepiej skorzystać z zabiegu.

ogawa estilo prime plus
ogawa estilo prime plus

Łatwa instalacja urządzenia, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz 

Estilo Prime Plus jest łatwy w montażu na każdym siedzeniu, o ile jest na niego miejsce i można go zapiąć za pomocą paska na rzep.

Siedzisko do masażu daje dużą swobodę, ponieważ możesz je wszędzie zabrać ze sobą np. na wakacje.

Instalacja jest łatwa. Najpierw znajdź miejsce, gdzie jest wystarczająco dużo przestrzeni na siedzenie, a następnie zapnij pasek na rzep z tyłu krzesła. Jesteś gotowy na masaż. To proste

Masaż zapobiega bólowi ciała

Regularne wizyty u masażysty mogą zwiększyć koszty i trudno jest znaleźć na to czas. Rozpieszczaj swoje ciało  tak często jak chcesz. Doświadczaj dobrego samopoczucia i korzystaj z zalet, jak nigdy dotąd.

Fotel do masażu Estilo Prime to świetna alternatywa, jeśli przestrzeń w domu jest niewielka lub jeśli często jesteś w podróży. Urządzenie łatwo jest zabrać ze sobą i używać wszędzie tam, gdzie chcesz, o ile miejsce do siedzenia, jest kompatybilne z urządzeniem.

Rozluźnij swoje obolałe mięśnie z siedziskiem do masażu marki OGAWA. Rozluźnij mięśnie i pozbądź się bólu.

ogawa estilo prime plus

Dane techniczne

Model: OGAWA Estilo Prime Plus OZ0978
Źródło zasilania: 220-240V~ 50/60 Hz
Zużycie energii: 60W
Czas masażu: 15 min
Waga: 8.65 kg
Wymiary: (dł. x szer. x wys.) 805 x 225 x 480 mm
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram