OGAWA O.M.G Masażer do stóp

ogawa masażer do stóp

OGAWA O.M.G Masażer do stóp

1 625,00 zł
 • Refleksologia
 • Masaż stóp ciepłem
 • Celuje w 5 obszarów stopy

OGAWA OMG to światowej klasy masażer do stóp. Obejmuje 5 obszarów stopy i wykorzystuje refleksologię, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas masażu.

Dzięki inteligentnemu panelowi sterowania można łatwo ustawić program masażu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wbudowane ciepło łagodzi ból i sprawia, że Twoje stopy są rozgrzane i rozluźnione.

Idealny dla sportowców dążących do poprawy krążenia krwi, lub dla tych, którzy cierpią na zespół niespokojnych nóg.

Szczegóły produktu

 • Masażer stóp
 • Refleksologia
 • Ukierunkowany na 5 obszarów stopy
 • Skuteczna  nacisk na górną i dolną część stopy
 • Wbudowane ogrzewanie
 • Masaż pięt
 • Masaż stóp 360 stopni
 • 3 Programy
 • 3 poziomy intensywności
 • Łatwy w obsłudze
ogawa masażer do stóp
ogawa masażer do stóp

Refleksologia dla zdrowych stóp

Rozpieszczaj siebie i swoje stopy za pomocą masażera O.M.G firmy OGAWA. Ten techniczny cud zapewnia precyzyjną stymulację punktów akupresury w stopach, co pomaga w krążeniu krwi i wspiera zdrowie wewnętrzne.

Stopy są bardzo złożonymi organicznymi tworami, które z punktu widzenia ewolucji są cudem. O.M.G. wykorzystuje techniki refleksologiczne, aby złagodzić napięcie i ból stóp.

Jeśli często nadwyrężasz stopy chodząc, stojąc lub uprawiając sport, OMG to świetna inwestycja. Podobnie, jeśli chcesz poprawić krążenie krwi w stopach lub złagodzić zespół niespokojnych stóp OMG jest idealny dla Ciebie.

Ukierunkowany na konkretny problem 

OMG ma 5 ogólnych obszarów docelowych, co ma na celu zapewnić najlepszy możliwy masaż stóp.

Przednia część stopy

Przednia część stopy zapewnia stabilność i jest stale używana, Ponadto OGAWA opracowała specjalny wałek przedstopia, który pomaga złagodzić i zredukować  stres, na który jesteśmy narażeni w życiu codziennym.

Łuk stopy

Podobnie jak przednia część stopy, łuk  ma ważną funkcję, którą jest łączenie przedniej części z resztą stopy. Oznacza to, że znajduje się pod stałym naciskiem wynikającym z funkcji, którą pełni. Rolki masujące urządzenia OMG łagodzą napięcie i zmęczenie stóp po długim dniu.

Pięta

Pięta jest częścią stopy, która zapewnia stabilność i równowagę. W ciągu dnia, kiedy dużo spacerujesz lub po prostu stoisz, pięta może stać się obolała. Masaż stóp OMG może przynieść ulgę. dzięki specjalnie opracowanej metodzie masażu pięt, która wykorzystuje punkty akupresury, aby złagodzić ból.

Środkowa część stopy

Ta część stopy zapewnia dużą swobodę ruchów, zarówno w górę, jak i w dół. Po długim dniu ta część stopy może być zmęczony i obolała . Poczujesz ulgę od bólu i boleści dzięki technice akupresury.

Kostki

Twoje kostki pomagają zapewnić ruchomość obrotową stopy i, podobnie jak wszystkie inne części stopy, mogą stać się obolałe i zmęczone. Akupresura jest tu stosowana w celu złagodzenia bólu i napięcia kostek.

ogawa masażer do stóp
ogawa masażer do stóp

Łatwy w obsłudze

OGAWA O.M.G posiada 3 programy, 3 poziomy intensywności i 2 poziomy ogrzewania. Łatwo można przełączać się między różnymi kombinacjami na samym urządzeniu za pomocą panelu sterowania na górze.
 • M1: Masaż drapakowy
 • M2: Refleksologia
 • M3: Masaż na rolujący
Niezależnie od tego, jaki rodzaj masażu wybierzesz, bez wątpienia poczujesz, pozytywny wpływ na Twoje stopy.

Masażer stóp z Thermotherapi

OGAWA O.M.G posiada opcje termoterapii, o 2 poziomach. Ciepło dochodzące do stóp ma  45 stopni Celsiujsza. Pomaga to rozluźnić napięte mięśnie i zapewnia lepsze krążenie krwi.

Intensywność masażu zależy całkowicie od Ciebie, wystarczy wybrać żądany program, a następnie jego intensywność.

Urządzenie OGAWA O.M.G jest lekkie oraz ma uchwyt ułatwiający przenoszenie, dzięki czemu można go łatwo przenosić.

ogawa masażer do stóp

Dane techniczne

Nazwa produktu: OGAWA O.M.G Masażer stóp
Numer modelu: OGAWA O.M.G OF1729
Waga: 6 kg
Czas masażu: 15 min
Zużycie energii: 45W
Wymiary: 41(dł.)x44(szer.)x40(wys.) mm
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram