OGAWA Omknee 2 Masażer do stóp

ogawa omknee 2 masażer do stóp

OGAWA Omknee 2 Masażer do stóp

3 015,00 zł
 • Masaż stóp, łydek i kolan ciepłem
 • Masaż powietrzem
 • Można podzielić na dwa
OGAWA Omknee 2 to rewolucyjne urządzenie oferujące doskonały masaż stóp, łydek i kolan. Urządzenie można podzielić na dwa elementy, dzięki czemu część do masażu kolan może być użyta w innych bolesnych obszarach na ciele, takich jak np. ramiona. Omknee 2 jest wykonane w dobrym stylowu, co sprawia, że doskonale pasuje do domu.Element do masażu kolan może być używane przez innych, podczas gdy ty sam będziesz cieszył się masażem stóp.

Szczegóły produktu

 • Najbardziej elastyczny masażer stóp na świecie
 • Masaż powietrzem
 • Regulacja intensywności masażu
 • Ogrzewanie
 • Masaż pięt
 • Masaż łydek
 • Wzmacnianie ramion i nóg
 • Masaż stóp 360 stopni
 • Masaż kostek
 • Stylowy design
 • Refleksologia
ogawa omknee 2 masażer do stóp
ogawa omknee 2 masażer do stóp

Potrzebujesz czegoś więcej niż masażer do stóp?

OGAWA Omknee 2 to idealne rozwiązanie dla bolących i zmęczonych stóp, ale także dla obolałych kolan. Omknee 2 ma inteligentne programy i funkcje, które rozpieszczają zarównostopy i kolana. Masażer  wykonany jest w dobrym stylu, co sprawia, że doskonale wygląda w domu lub biurze.

Stopy

Głęboki, precyzyjny ruch ugniatania zapewnia natychmiastowe złagodzenie ucisku w łukach stóp.

Pielęgnacja łydek i goleni

Łagodzi napięcie oraz ból w łydce i wokół goleni.

Pielęgnacja kolan

Szybko i skutecznie zmniejsza bóle stawów. Masz zmęczone i obolałe kolana? Doznaj nowego życia!

Wzmacnianie ramion

W szybki sposób rozluźnij zmęczone i obolałe mięśnie ramion.

Wzmacnianie nóg

Omknee 2 pomaga zredukować cellulit i wzmocnić mięśnie. Jednocześnie masaż zmniejsza ryzyko retencji płynów i żylaków.

Masaż ciepłem

Wbudowane ogrzewanie sprawia, że zimne stopy i sztywne stawy są w dobrej kondycji! Podczas delikatnego, ciepłego masażu, ból jest redukowany. Masaż powietrzem stymuluje krążenie krwi, co pomaga złagodzić zmęczenie i ból.

Światowej klasy masażer do stóp

Podczas masażu stóp z OGAWA Omknee 2, należy wybrać poziom intensywności. Jeżeli masz wrażliwe stopy, albo wolisz mocniejszy masaż, to urządzenie jest dla Ciebie.

Zabieg odbywa się ze wspaniałym połączeniem masażu  podeszw stóp oraz uciskiem stóp i łydek. Omknee bardzo dobrze oddziałowuje również na kostki 

Jeśli cierpisz na zespół niespokojnych stóp, masaż z urządzeniem Oknee jest i dla  Ciebie idealny. Połączenie masujących rolek do stóp i masażu ciśnieniowego powietrza aktywuje krążenie krwi i zapewnia rozluźnienie nóg i łydek. Jest to idealny relaks przed pójściem spać.

ogawa omknee 2 masażer do stóp
ogawa omknee 2 masażer do stóp

Masaż stóp, łydek i kolan

OGAWA Omknee wykorzystuje metodę refleksologii do masażu stóp i masażu poduszką powietrzną, wykonywanego za pomocą zdejmowanej cholewki, którą można stosować na łydkach, kolanach i ramionach. Ta odłączana część Omknee 2 może być używana na dowolnym obszarze.

Masaż powietrzem może również pomóc złagodzić obrzęk, napięcie i krążenie krwi. Regularny zabieg pomaga zapewnić o wiele lepsze ogólne samopoczucie organizmu.

Dostosuj intensywność i rodzaj masażu do siebie!

Dostosuj program masażu do swoich potrzeb. Z Omknee 2, można wybrać rodzaj masażu oraz jego intensywność Wiele funkcji jest opcjonalnych, więc możesz wybrać, czy chcesz masaż z ogrzewaniem, czy bez. Użycie odczepianej, górnej części Omknee 2 stosowanej do masażu kolana jest opcjonalne. Można ją usunąć i stosować oddzielnie.

Masaż może być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Ponadto można samodzielnie włączać i wyłączać wbudowaną funkcję ogrzewania. Łącząc te opcje, stopy poczują ulgę.

Inteligentna opcja dostosowywania masażu stóp, pozwala na korzystanie z urządzenia przez kilku użytkowników. W ten sposób każdy może uzyskać zabieg, który najbardziej mu odpowiada, niezależnie od tego, czy jest to masaż łagodny, czy mocniejszy.

ogawa omknee 2 masażer do stóp

Dane techniczne

Model: OGAWA Omknee 2 OF 2004
Źródło zasilania: 220-240V~ 50/60 Hz
Zużycie energii: 51W
Czas masażu: 15 min
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram