Smart ReLuxe - Szary

reluxe szary

OGAWA Smart ReLuxe - Szary

20 925,00 zł
 • Masaż 3D
 • Skaner ciała
 • Wałki do stóp

OGAWA Smart ReLuxe to inteligentny fotel masujący 3D, który polepsza Twój styl życia. Smart ReLuxe został opracowany w oparciu o zaawansowane technologie masażu i wyposażony w zaawansowane technologie lifestylowe, które pozwalają zanurzyć się w zupełnie nowym wymiarze relaksu.

Fotel masujący jest wyposażony w 6 automatycznych programów, zaprojektowanych z myślą o różnych obszarach problemowych i potrzebach. Niezależnie od tego, czy szukasz doskonałego relaksu, czy chcesz złagodzić konkretny ból, Smart ReLuxe posiada program masażu dla Ciebie.

Szczegóły produktu

 • Masaż 3D
 • Skaner ciała
 • Wałki do stóp
 • Pozycja Zero Gravity
 • SL track
 • Masaż podciśnieniowy
 • Masaż Shiatsu
 • Masaż rollerem
 • Masaż polegający na stukaniu
 • Zero Space
 • 6 automatycznych programów
 • Opcje ustawień manualnych
ogawa reluxe
ogawa fotele

Mądre rozwiązania i fantastyczny masaż

OGAWA Smart ReLuxe to inteligentny fotel masujący 3D, który dopełni Twój styl życia. Smart ReLuxe został opracowany w oparciu o zaawansowane technologie masażu i wyposażony w zaawansowane technologie lifestylowe, które pozwalają zanurzyć się w zupełnie nowym wymiarze relaksu.

OGAWA Smart ReLuxe charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym designem, Opływowy kształt, i dyskretne detale nadają fotelowi modny i ekskluzywny wygląd, dzięki czemu doskonale pasuje do nowoczesnego wystroju wnętrz

Fotel masujący posiada 6 automatycznych programów, zaprojektowanych tak, aby odpowiadały różnym obszarom problemowym i potrzebom. Niezależnie od tego, czy szukasz doskonałego relaksu, czy ukojenia konkretnych bólów, Smart ReLuxe posiada program masażu dla Ciebie.

programy masażowe ogawa

6 programów masujących

Shape & ToneShape & Tone
Rozpieszczający masaż koncentrujący się na łagodzeniu zmęczenia i bólu w okolicach pleców, talii i nóg. Doskonały do łagodzenia bólu i niepokoju ruchowego w nogach.

Relaksacyjny
Połączenie 6 rodzajów technik masażu (ugniatanie, masaż szwedzki, oklepywanie, shiatsu i masaż rolkami) ukierunkowanych na całe ciało w celu uzyskania doskonałej i kompleksowej sesji masażu.

Szyja i ramiona
Doskonały masaż po długim dniu pracy.
Zapewnia komfortową terapię masażem, koncentrując się na karku, ramionach i górnej części pleców.

Stretching tajski
Rozluźnij napięte mięśnie i popraw zakres ruchu, aby zwiększyć elastyczność i zmniejszyć ból mięśni. Masaż koncentruje się na oklepywaniu i ugniataniu, a także na wygodnym rozciąganiu ciała.

Słodki sen
Lekki i kojący masaż całego ciała o niskiej intensywności.Idealny, aby się zrelaksować i uspokoić przed snem.

Senior
Ten program wykorzystuje technikę pneumatyczną do delikatnego masażu połączonego z ugniataniem, masażem szwedzkim i funkcją ciepła, który jest szczególnie odpowiedni dla osób starszych.

Programy masujące dla wszelkich potrzeb

Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby, jeśli chodzi o masaż. Dzięki inteligentnym programom automatycznego masażu w OGAWA Smart ReLuxe, każdy w Twoim domu może otrzymać idealny masaż, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Niezależnie od tego, czy szukasz masażu, który jest intensywny i kojący, czy delikatny i relaksujący, znajdziesz odpowiedni program dla siebie. Usiądź wygodnie i ciesz się idealnym masażem dostosowanym do Twoich potrzeb.

Dzięki ustawieniom ręcznym na pilocie zdalnego sterowania możesz uzyskać jeszcze większą kontrolę nad swoim masażem. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby masaż idealnie odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dostosowywanie masażu jest łatwe i intuicyjne.

ogawa programy

Wbudowane funkcje zapewniające jeszcze lepsze doznania podczas masażu

Fotel do masażu OGAWA Smart ReLuxe posiada kilka wbudowanych funkcji, z których wszystkie pomagają zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z masażu. OGAWA jest zawsze w czołówce najnowszych technologii,  zapewniających optymalny masaż.

Wbudowane funkcje współpracują z programami masującymi, aby zapewnić Ci optymalną ulgę dla obolałych i zmęczonych mięśni, co daje Ci lepsze samopoczucie i korzyści.

Masaż 3D i szyna SL track

Całą różnicę stanowi  technologia zastosowana w fotelu masującym OGAWA Smart ReLuxe posiada zaawansowany silnik 3D, który pozwala rolkom masującym na głęboki i skuteczny masaż pleców, szyi i dolnej części ciała.Więcej o różnicach między masażem 2D, 3D i 4D można przeczytać w naszym przewodniku po fotelach masujących.

Rolki masujące biegną w dół pleców na zaawansowanej szynie SL. Kształt szyny pozwala rolce masującej przebiegać od szyi aż do pośladków, a szyna wygina się, dopasowując się do kształtu pleców.

Dzięki temu rolki masujące z łatwością docierają do wszystkich centralnych stref ciała, które wymagają masażu  i to z naciskiem zapewniającym jak najlepszy efekt masażu. Przed każdym masażem Twoje ciało jest skanowane przez Smart ReLuxe, dzięki czemu masaż idealnie dopasowuje się do Twojego ciała

rolki masujące ogawa
zero gravity

Funkcja Zero Gravity, która poprawia jakość masażu

Dzięki inteligentnej funkcji Zero Gravity fotel masujący odchyla się do tyłu do wygodnego kąta, co pozwala jeszcze bardziej się zrelaksować. Ciężar ciała użytkownika jest równomiernie rozkładany na całym fotelu, dzięki czemu uzyskuje równomierny, dokładniejszy masaż.

Pozycja Zero Gravity pozwala fotelowi aktywnie współpracować z ciałem użytkownika, aby równomiernie rozłożyć nacisk masażu na całe ciało, bez niepotrzebnego obciążania organizmu. Za pomocą pilota można łatwo kontrolować, czy Smart ReLuxe ma przejść do pozycji Zero Gravity

Możesz więc bezpiecznie usiąść wygodnie i pozwolić, aby fotel OGAWA Smart ReLuxe wyniósł Cię na zupełnie nowe wyżyny.

Dzięki funkcji Zero Space, fotel masujący potrzebuje tylko 6 cm przestrzeni za Tobą, gdy przechodzi do pozycji Zero Space. Oszczędzasz przestrzeń, którą możesz z łatwością urządzić wraz ze swoim fotelem masującym Smart ReLuxe.

Masaż stóp i refleksologia

Kto nie lubi przyjemnego masażu stóp? Wbudowane rolki do stóp w podnóżku Smart ReLuxe zapewniają wspaniały masaż stóp, który obejmuje wszystkie centralne strefy pod stopami, co wyzwala relaks i dobre samopoczucie.

Wbudowane poduszki powietrzne przy stopach i łydkach zapewniają komfortowy masaż, który poprawia krążenie krwi, łagodzi niepokój i sprawia, że nogi odpoczywają.

Masaż stóp jest idealny dla wszystkich, którzy cierpią z powodu bólu stóp i pomaga rozluźnić nogi przed pójściem spać. Idealny dla osób uprawiających sport, spacerujących lub stojących w ciągu dnia, a także dla tych, którzy potrzebują poprawić krążenie krwi w nogach i stopach.

masaż stóp ogawa
fotel masujący powietrzem

Masaż  całego ciała poduszką powietrzną 

Poduszki powietrzne są rozmieszczone wokół fotela, co zapewnia komfortowy masaż uciskowy.

Odbywa się to poprzez napełnienie poduszek powietrznych powietrzem i wytworzenie ucisku wokół obszaru, który obejmują. Po krótkim czasie poduszka powietrzna ponownie wypuszcza powietrze. Proces ten jest kontynuowany w odstępach czasu określonych przez program masażu.

Intensywność masażu poduszkami powietrznymi można regulować za pomocą odpowiedniego pilota.

Masaż poduszkami powietrznymi lub masaż uciskowy ma kilka zalet, które przyczyniają się do poprawy jakości zabiegu. Ucisk pomaga przyspieszyć krążenie krwi w organizmie. Może to załagodzić obolałość, zmniejszyć napięcie  i pomóc ciału lepiej przyswoić masaż z wbudowanych w fotel  rolek masujących.

Dane techniczne

Nazwa produktu: OGAWA Smart ReLuxe
Numer modelu: OG-6383/ IWMS66
Waga: 74/91,5 kg
Źródło zasilania: AC 220V, 50/60 Hz
Zużycie energii: 80W
Automatyczny stan czuwania: Około 15 min
Wymiary w pozycji stojącej: 148x75x108 cm
Wymiary nachylenia: 174x75x80,5cm
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram