Smart Witmo

smart witmo ogawa

OGAWA Smart Witmo

24 875,00 zł
 • Masaż 3D
 • Skaner ciała
 • 42 poduszki powietrzne rozmieszczone na fotelu

OGAWA Smart Witmo to wydajny i skuteczny fotel masujący, wyposażony w szeroką gamę programów i funkcji masażu. Fotel posiada 16 różnych programów automatycznych, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie masażu. Fotel zapewnia komfortową terapię ciepłem w okolicach talii i nóg, co pozwala rozluźnić nawet najbardziej obolałe mięśnie. 

OGAWA Smart Witmo z miękkim wykończeniem i pięknymi detalami został zaprojektowany z myślą zarówno o wygodzie, jak i estetyce, co sprawia, że jest dobrym wyborem zarówno do domu, jak i do biura. Wiele programów i inteligentny masaż sprawiają, że jest idealny dla różnych potrzeb.

Szczegóły produktu

 • Masaż 3D
 • Skaner ciała
 • 42 poduszki powietrzne rozmieszczone w całym fotelu
 • Gorące elementy o 45 stopniach w okolicach talii i nóg
 • Wałki do stóp
 • Pozycja Zero Gravity
 • Szyna SL -Rail o długości 135 cm
 • Masaż podciśnieniowy
 • Masaż Shiatsu
 • Masaż rollerem
 • Funkcja Zero Space
 • Automatyczne ustawienie nóg
smart witmo
ogawa smart witmo fotel masujący

Masaż o wysokiej wydajności dla wszelkich potrzeb

OGAWA Smart Witmo to wydajny i skuteczny fotel masujący, wyposażony w szeroką gamę programów i funkcji masażu. Fotel posiada 16 różnych programów automatycznych, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie masażu. Fotel zapewnia komfortową terapię ciepłem w okolicach talii i nóg, co pozwala rozluźnić nawet najbardziej obolałe mięśnie. OGAWA Smart Witmo z miękkim wykończeniem i pięknymi detalami został zaprojektowany z myślą zarówno o wygodzie, jak i estetyce, co sprawia, że jest dobrym wyborem zarówno do domu, jak i do biura. Wiele programów i inteligentny masaż sprawiają, że jest idealny dla różnych potrzeb.

Skuteczny masaż z wykorzystaniem najnowszych technologii

OGAWA Smart Witmo jest wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, które zapewniają najlepszy możliwy masaż! Fotel masujący jest wyposażony w wydajny silnik 3D, który zapewnia komfortowy masaż o głębokości do 8,5 cm. To jest masaż, który można poczuć!

Rolki masujące fotela biegną wzdłuż pleców, na zaawansowanej szynie SL-Rail. Oznacza to, że sama szyna biegnie od karku do ud w kształcie litery L, ale dodatkowo jest wygięta w kształcie litery S, dzięki czemu rolki masujące dopasowują się do konturów ciała.

Dzięki temu uzyskujesz przyjemny masaż, który uwzględnia kształt Twojego ciała. OGAWA Smart Witmo posiada również inteligentny skaner ciała, który przed  każdym masażem wykrywa Twoje ciało przed, co zapewnia idealnie dopasowanie. Smart Witmo posiada ciepłe ucisk w okolicach talii i nóg o temperaturze ok. 45 Celsjusza, który zmniejsza zmęczenie mięśni. 

fotel masujacy
fotel masujący ogawa

Lepsze doznania podczas masażu - inteligentna technologia masażu

Fotel do masażu OGAWA Smart Witmo jest sterowany przez mikrokomputer, co zapewnia inteligentny masaż całego ciała. Wykorzystuje wiele różnych metod, takich jak ugniatanie, masaż szwedzki, oklepywanie, Shiatsu, masaż uderzeniami i ugniataniem, wałki do stóp z refleksologią i wreszcie masaż poduszką powietrzną.
Te metody masażu z dużą dokładnością trafiają w najbardziej centralne punkty akupunkturowe ciała, co łagodzi zmęczenie, stymuluje metabolizm i skutecznie poprawia krążenie krwi. Dzięki temu w codziennym życiu odczuwasz mniejszy ból i lepsze samopoczucie.

Dzięki 16 programom automatycznym fotel oferuje masaż, który spełni wszelkie potrzeby. Na życzenie można również ręcznie ustawić masaż ‘idealny’.

Pozycja Zero Gravity & Zero Space

Dzięki funkcji Zero Gravity, OGAWA Smart Witmo odchyla Cię do tyłu do wygodnej pozycji leżącej, w której leżysz całkowicie zrelaksowany podczas wykonywania masażu.

Oprócz wygodniejszej pozycji, Zero Gravity zwiększa również skuteczność masażu. Jesteś zrelaksowany/a, a Twoje ciało nie jest napięte i lepiej odbiera masaż.

W pozycji Zero Gravity fotel wykorzystuje ciężar Twojego ciała, aby w pełni wykorzystać efekty masażu.

Usiądź wygodnie i pozwól, aby fotel zaczął działać, podczas gdy Ty będziesz się relaksować

OGAWA Smart Witmo posiada również inteligentną technologię, która sprawia, że fotel przesuwa się do przodu, gdy jest odchylony do tyłu w pozycji Zero Space.

zero gravity fotel masujący

Dane techniczne

Nazwa produktu: OGAWA Smart Witmo
Numer modelu: OG-7808 / IWMS64
Masa netto/brutto: 108/129 kg
Źródło zasilania: AC 220V, 50/60 Hz
Zużycie energii: 80W
Kolor: Czarny
Wymiary w pozycji stojącej: 163x78x127 cm
Wymiary nachylenia: 190x78x103cm
Wymiary pudełka + waga:
Pudełko 1:146x84x107 cm - 105/86 kg
Pudełko 2: 58x50x54 cm - 24/22 kg.
Pudełko: Produkt dostarczany w 2 opakowaniach, zmontowany podnóżek w 75 % + boki muszą być zamontowane.
Trudność montażu: 4/10
Zainteresował Cię nasz produkt? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram